Plieno konstrukcijų virinimas

MIG/MAG, TIG metalo virinimas įvairiomis metalo virinimo siūlėmis bei jungtimis

UAB NERMONAS dirba tik kvalifikuoti pagal EN ISO 9606-1 standartą sertifikuoti specialistai. Metalo virinimo darbus atliekame kokybiškai su maksimaliu krupštumu bei ypač greitu paslaugų atlikimo tempu.

Metalo virinimo tikslas yra sujungti dvi ar daugiau metalo konstrukcijas ypač stipria, neišardoma ir nenutrūkstančia jungtimi. Metalo virinimas reikalauja tinkamos kvalifikacijos, didelio dėmesingumo bei atidumo. Netinkamas metalo suvirinimas gali reikšti silpnai laikančias metalo konstrukcijas bei kitus metalo konstrukcijų defektus.

Metalą viriname MIG/MAG ir TIG būdais. MIG/MAG virinimo būdas yra dažniausiai naudojamas virinant plieną bei aliuminį. Pasižymi ekonomiškumu, lankstumu bei yra dažnai naudojamas didelių gabaritų metalo konstrukcijų virinimui. Tuo tarpu TIG virinimo būdas dažniausiai naudojamas virinti nestoriems metalo gaminiams iš nerūdijančio plieno. Taip pat, skirtingai nuo MIG/MAG virinimo, tai yra visiškai netinkamas virinimo būdas stambiagabaritėms konstrukcijoms.

Metalo pjovimo, virinimo bei apdirbimo paslaugos

Siūlome ne tik metalo virinimo paslaugas. UAB NERMONAS įmonėje teikiame ir metalo konstrukcijų gamybos, projektavimo, metalo pjovimo, metalo cinkavimo, šratavimo, dažymo bei metalo konstrukcijų montavimo paslaugas – jūsų projektą galime įgyvendinti nuo pradžios iki galo, padėdami Jums taupyti laiką bei koncentruotis į savo pagrindinę veiklą.

Gaminame įvairių dydžių ir paskirties nestandartines metalo konstrukcijas – statybines konstrukcijas (santvaras, sijas, kolonas), apžvalgos aikšteles, metalinius laiptus, atitvarus,  turėklus, balkonus ir kitus nestandartinius metalo gaminius, pramonei ar individualiems užsakovams.