Virinimas

MIG/MAG, TIG metalo virinimas įvairiomis metalo virinimo siūlėmis bei jungtimis

Metalo virinimo tikslas yra sujungti dvi ar daugiau metalo konstrukcijas ypač stipria, neišardoma ir nenutrūkstančia jungtimi. Metalo virinimas reikalauja didelio dėmesio bei atidumo. Blogas metalo suvirinimas gali reikšti silpnai laikančias metalo konstrukcijas bei kitus metalo konstrukcijų defektus. UAB NERMONAS ekspertai metalo virinimo darbus atlieka kokybiškai su maksimaliu krupštumu bei ypač greitu paslaugų atlikimo tempu.

Metalą viriname MIG/MAG ir TIG būdais. MIG/MAG virinimo būdas yra dažniausiai naudojamas virinant plieną bei aliuminį. Pasižymi ekonomiškumu, lankstumu bei yra dažnai naudojamas didelių gabaritų metalo konstrukcijų virinimui. Tuo tarpu TIG virinimo būdas dažniausiai naudojamas virinti nestoriems metalo gaminiams iš nerūdijančio plieno. Taip pat, skirtingai nuo MIG/MAG virinimo, tai yra visiškai netinkamas virinimo būdas stambiagabaritėms konstrukcijoms.

Susisiekite su mumis, jog sužinotumėte, koks metalo virinimo būdas būtų tinkamiausias jūsų unikaliems metalo konstrukcijų poreikiams.

Metalo pjovimo, virinimo bei apdirbimo paslaugos

Siūlome ne tik metalo virinimo paslaugas. UAB NERMONAS įmonėje teikiame ir metalo konstrukcijų projektavimo, metalo pjovimo, metalo cinkavimo, šratavimo, dažymo bei metalo konstrukcijų montavimo paslaugas – jūsų projektą galime įgyvendinti nuo A iki Z, padėdami jums taupyti laiką bei koncentruotis į savo pagrindinę veiklą.

Gaminame įvairių gabaritų metalo konstrukcijas – tiek tvoras, laiptus, balkonus ir panašius gaminius, tiek stambių matmenų vamzdžius ir kitas konstrukcijas pramonei. Paslaugas siūlome tiek individualiems klientams, tiek verslui.