Karjera

BŪKITE DALIMI MŪSŲ

Tapkite mūsų komandos nariu

Mūsų įmonė – tai joje dirbantys žmonės. Nuo jų priklauso mūsų sėkmė bei rezultatai. Būtent todėl dedame daug pastangų, jog galėtume pritraukti bei išlaikyti geriausius, įdėdami daug pastangų į jų ugdymą. Stengiamės užtikrinti sąlygas nuolatiniam profesiniam tobulėjimui, saugiai darbo aplinkai bei dalinamės savo sėkme su visais darbuotojais.

UAB NERMONAS savo klientams teikia pilną spektrą metalo apdirbimo paslaugų: užsiimame metalo konstrukcijų projektavimu, surinkimu, montavimu metalo virinimu, profilių pjovimu, metalo šratavimu, cinkavimu, dažymu. Norite būti to dalimi? Užpildykite šalia esančią formą ir mes su jumis susisieksime.

20
NUOLAT TOBULĖJANČIŲ
DARBUOTOJŲ
100
PATENKINTŲ
KLIENTŲ
10
METŲ
VEIKLOS
500
SKIRTINGŲ
ĮGYVENDINTŲ PROJEKTŲ
PRIVALUMAI

Kodėl verta rinktis mus?

Ilgametė patirtis

Įmonės branduolį sudaro ilgametę gamybinę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai, padėsiantys įgyvendinti visus jūsų metalo konstrukcijų poreikius nuo A iki Z.

Glaudus bendradarbiavimas

Gamindami, montuodami ar apdirbdami metalą ar jo konstrukcijas stengiamės įsiklausyti į kliento norus bei išgirsti kiekvieną reikalavimą.

Rezultatų siekis

Gamindami metalo konstrukcijas esame orientuoti į rezultatus bei manome, kad greičiausias kelias i sėkmę – mūsų pastangos ir sąžiningas darbas.

SUSISIEKIME

Atsiųskite mums užklausą