Pjovimas

Metalo lakštų ir profilių pjovimas juostiniu pjūklu

Mūsų komanda gali greitai, efektyviai ir kokybiškai atlikti metalo profilių ir lakštinio metalo pjovimo darbus juostiniu pjūklu. Toks metalo pjovimo būdas suteikia galimybę greitai bei paprastai pjaustyti įvairių matmenų ir tipų medžiagas, pavyzdžiui, juodą ar nerūdijantį plieną, žalvarį, varį, aliuminį, bei pjovimą naudoti kaip vieną iš metalo konstrukcijų gamybos proceso dalių.

Metalą pjauname juostiniais ARG 200 Plus, ARG 235 Plus, ARG 400 Plus S.A.F pjūklais. Jie mums leidžia pasiūlyti visą aibę įvairaus sudėtingumo sprendimų. Galime suteikti tiek specializuotų metalo dirbtuvių, tiek serijinės gamybos lygmens metalo pjovimo paslaugas.

ARG 200 Plus bei ARG 235 Plus pjovimo kampai gali būti reguliuojami 45°, 60° ir 90° fiksacijomis, o 20 x 0.9 mm pjovimo juostos puikiai tinka ir sekcijų pjovimui, ir pilnoms vidutinio dydžio dalims pjauti. Tuo tarpu ARG 400 Plus S.A.F pjovimo kampas gali būti 60° į dešinę ir 45° į kairę nuo pjūklo, o 34 x 1.1 mm juosta užtikrina itin tikslų didelių skerspjūvių išpjovimą.

Susisiekite su mumis, jog sužinotumėte daugiau apie mūsų metalo pjovimo galimybes.

Pilnas metalo konstrukcijų gamybos sprendimų spektras

Metalo pjovimas – tai ne vienintelė paslauga, kurią galime suteikti. UAB NERMONAS įmonėje siūlome metalo konstrukcijų projektavimo, metalo virinimo, metalo apdirbimo bei metalo konstrukcijų montavimo paslaugas – jūsų projektą galime įgyvendinti nuo pat pradžios iki pabaigos, taupydami jūsų brangų laiką.

Mūsų gamybos bazė leidžia gaminti įvairių gabaritų metalo konstrukcijas – tiek tvoras, laiptus, balkonus, tiek stambių matmenų vamzdžius, o mūsų metalo konstrukcijų sprendimai padeda ir individualiems klientams, ir verslui.