Valcavimas

Šaltas lakštų, profilių, vamzdžių ir kitų metalo konstrukcijų valcavimas

Metalo valcavimas – tai vienas iš metalo apdirbimo būdų, metalo formavimas, kurio metu keičiamos fizinės metalo lakšto ar kito metalo ruošinio savybės. Mūsų įmonėje atliekame šaltą lakštų, profilių, vamzdžių valcavimą, kurio metu ruošiniai pagal brėžinius įgauna apvalią, ovalią ar kitą siekiamą formą. Metalo valcavimui pasitelkiamos specialios valcavimo staklės su hidrauliniais keletos besisukančių velenų valcais. Metalo lakštai leidžiami tarp velenų, kurie sukasi skirtingomis kryptimis bei hidraulikos pagalba valcuoja minėtus metalo lakštus – sulenkia metalo ruošinį norimu kampu ir spinduliu.

Metalo valcavimas padeda apdirbti bei suformuoti aliuminio, vario, žalvario, juodo ar nerūdijančio plieno ir kito metalo konstrukcijas, kurias vėliau galima naudoti kitų, stambesnių, metalo konstrukcijų, pvz. baldų, laiptų, turėklų, arkų, vamzdžių, katilų, gamyboje.

Mūsų įgyvendintus metalo valcavimo darbus galite išvysti šalia kitų projektų, o pažvelgti į metalo valcavimo įrangą galite gamybos įrangos puslapyje. Susisiekite, jog galėtume aptarti jūsų metalo valcavimo ir kitus metalo apdirbimo poreikius plačiau.

Metalo apdirbimas - metalo valcavimo, frezavimo, virinimo ir kitos paslaugos

Metalo valcavimas – tai tik viena iš mūsų metalo apdirbimo ir metalo konstrukcijų gamybos paslaugų. Šalia to, galime pasiūlyti šias metalo apdirbimo paslaugas: metalo virinimas, metalo pjovimas, frezavimas, metalo cinkavimas, metalo dažymas (miltelinis dažymas), metalo šratavimas, metalo konstrukcijų montavimas ir t.t.

Mūsų veikla – įvairių gabaritų metalo konstrukcijų gamyba bei montavimas. Mūsų nuolatos besivystančios gamybos bazės dėka galime įgyvendinti įvairaus masto projektus – gaminame tiek tvoras, laiptus, balkonus ir panašius gaminius, tiek stambių matmenų vamzdžius ir kitas konstrukcijas pramonei. Mūsų metalo konstrukcijų sprendimai gali pagelbėti ir įvairaus dydžio verslui ir individualiems užsakovams.