Surinkimas

Įvairių specifikacijų metalo konstrukcijų surinkimas

Pagaminę tam tikras metalo konstrukcijų dalis, nepriklausomai nuo jų dydžio, kvalifikuoti UAB NERMONAS specialistai pagal jūsų pateiktus brėžinius gali jas surinkti į vientisą konstrukciją, kad ir kokio sudėtingumo ji būtų.

Metalo konstrukcijų surinkimo procesas reikalauja ganėtinai nemažai specifinių žinių, įgūdžių, planavimo bei kontrolės, todėl geriausia šį proceso etapą patikėti kvalifikuotiems specialistams kasdien dirbantiems su įvairiomis metalo konstrukcijų projektavimo, gamybos bei surinkimo ir montavimo užduotimis. Mūsų darbuotojai itin kruopščiai surinks metalines pramonines ar statybines konstrukcijas, atsižvelgdami į visus jūsų iškeltus reikalavimus.

Susisiekite su mumis, jog sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime pritaikyti savo metalo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo procesą jūsų individualiems poreikiams.

Įvairių matmenų metalo konstrukcijų gamyba ir surinkimas

Prieš surinkdami metalo dalis į vieną metalo konstrukciją, UAB NERMONAS įmonėje galime jas pagaminti nuo pat pirmojo žingsnio – užsiimame ir projektavimu, metalo virinimu, metalo pjovimu. Be to, metalą apdirbame metalo cinkavimo, šratavimo, dažymo būdais. Visa tai leidžia mums įgyvendinti visas jūsų su metalo konstrukcijomis susijusius poreikius bei idėjas nuo pat pirmojo žingsnio.

Mūsų nuolat plečiama gamybos bazė užtikrina sklandžią įvairių matmenų metalo konstrukcijų gamybą – tiek serijinę, pavyzdžiui, baldų detalių ar prekybos įrangos, tiek individualią, pavyzdžiui stambių matmenų konstrukcijų pramonei. Mūsų metalo konstrukcijų sprendimai gali pagelbėti ir individualiems klientams, ir verslui.